P.P.H.U. Ł.Frankowski, N.Frankowski
ul. Jasionka 100
28-300 Jędrzejów
woj.Świętokrzyskie
Tel. 604 258 981
Tel. 698 651 177
e-mail: rolbox@wp.pl
OFERTA

Oferujemy głównie wyroby gotowe wraz z transportem i montażem. Swoje wyroby wykonujemy zwykle ze stalowych prętów o przekroju kwadratowym, natomiast elementy konstrukcji bram, furtek, balustrad, krat z kształtowników (profili) stalowych. Część elementów stalowych w celu uzyskania pożądanych kształtów jest poddawana obróbce cieplnej i modelowaniu w kuźni.

W przypadku wyrobów narażonych na działanie czynników atmosferycznych stosujemy cynkowanie ogniowe jako najskuteczniejszą metodę zabezpieczenia antykorozyjnego. Cynkowanie ogniowe polega na kąpieli elementów w płynnym cynku. Jest to tzw. metoda zanurzeniowa. Proces ten przebiega w temperaturze 440-460 stopni. Na powierzchni zanurzonych elementów powstaje powłoka cynkowa. Skuteczność tego typu ochrony antykorozyjnej ocenia się na minimum 20 lat. Powierzchnię tak zabezpieczoną po wcześniejszym przygotowaniu malujemy farbami stosowanymi do pokrywania powierzchni świeżo ocynkowanych (typu Lowicyn). Na życzenie klienta stosujemy tzw. postarzanie wyrobów poprzez patynowanie. Oprócz wzorów standardowych wykonujemy w miarę własnych możliwości projekty indywidualne.

Do wykonywanych przez nas bram dwuskrzydłowych i przesuwnych montujemy komplety zdalnego sterowania (automatyka) włoskiej firmy FAAC. Zainteresowanym wysyłamy foldery.

COPYRIGHT 2016 BY ROLBOX MADE BY SUNRISE